Etappe van de maand september
Baflo - Zoutkamp
De 6e Etappe van de Maand loopt van Station Baflo naar Zoutkamp. Onderweg passeer je verschillende dorpen en doorkomstplaatsen, oa: Saaksumhuizen, Molenrij, Kloosterburen, Kruisweg, Hornhuizen, Ulrum, Houwerzijl en Zoutkamp.
Stempelposten
Ook op deze etappe staan er weer verschillende stempelposten klaar om alle wandelaars gastvrij te ontvangen. Dit gebeurt bijvoorbeeld bij Grand Café De Hoek, Rustpunt Bloemenboerderij, Herberg Restaurant Molenrij, Bij Tij en Ontij, Weefatlier Annie, Kerktoren Hornhuizen, Wongema, Galerie Gewaagd, 'd Olle Spar, B&B Ollediek, De Theefabriek, Campint 't Ol Gat en Visserijmuseum.
Route +- 30KM
Start: station Baflo
Finish: Zoutkamp
Je kunt er ook voor kiezen om de etappe op te delen in kortere routes. Bijvoorbeeld eerst van Baflo naar Kloosterburen (+-13km) en daarna van Kloosterburen naar Zoutkamp (+- 17km).
Stempelkaart
Als deelnemer aan de Etappe van de Maand op het Pronkjewailpad, kun je na inschrijving een persoonlijke Pronkjewailpad Etappekaart (stempelkaart) downloaden vanuit Mijn PWP.
Voor informatie over inschrijven en kosten, kijk op inschrijven voor het Pronkjewailpad